Дефектологічна програма

Всі мами знають вікові норми розвитку дитини: коли має сісти, підвестися, піти, вивчити таблицю множення. Але кожна дитина розвивається по-своєму, і, звичайно, кожна мати відчуває, що добре, а що ні.

Якщо Вас щось насторожує у розвитку малюка, або, якщо ви помітили прогалини у накопичених знаннях, дитина відчуває труднощі у навчанні, недоліки у розвитку мови, комунікативній чи емоційно-вольовій сфері – вам допоможе педагог-дефектолог.

Розвиток дитини можна порівняти з будівництвом будинку, де цегла до цегли, поверх за поверхом вибудовуються набуті навички, знання, формуються зв’язки. І якщо одна цегла відсутня або хитається, подальші зв’язки також будуть хиткими і не надійними. Дефектолог відшукає цю хитку цеглу і відновить цілісність усієї будівлі.

Педагог-дефектолог працює не з діагнозом дитини, а з особистістю, спираючись на сильні сторони, позитивні емоції та індивідуальні особливості малюка. Шлях, від простого до складного, від успіху до ще більшого успіху, від комплексів до впевненості у своїх силах, дефектолог пройде разом із учнем.

Робота дефектолога будується на психолого-педагогічних особливостях дитини, методики підбираються індивідуально під кожного, базуючись на провідних видах діяльності малюка, його уподобаннях.

Дружня атмосфера, чіткий ритм та структурованість занять створює атмосферу безпеки, заспокоює дитину та заохочує на подальшу співпрацю. Педагог (ін.-грец.) παιδαγωγός, «провідний дитини») – веде за собою у світ знань, де все стає легко і зрозуміло, і дитина із задоволенням слідує за ним.

Тривалість одного заняття до 45 хвилин.