НЕК – Нейроенергокартування

НЕК (Нейроенергокартування) – методика дослідження головного мозку, яка дозволяє оцінити метаболічну активність мозку, його ресурсність. Під час проведення діагностики ми також дивимося реакції мозку на різні подразники. Що дає можливість зрозуміти, як мозок реагує у тих чи інших ситуаціях, наскільки швидко виснажується при навантаженнях, і як стабілізується. Ця інформація важлива, щоб максимально коректно визначити корекційний маршрут, спрогнозувати зону найближчого розвитку, розглянути необхідність додаткових консультацій, підключення медикаментозної терапії тощо.

Які протипоказання діагностики НЕК?

Діагностика НЕК не має протипоказань та вікових обмежень. Підходить навіть найменшим діткам. НЕК – швидка та проста діагностика, що дозволяє обстежити дітей з будь-якими складнощами у поведінці. Абсолютно безпечна для дітей, на відміну від МРТ та КТ, при проведенні яких часто необхідний наркоз. НЕК можна проводити часто, щоб відстежувати динаміку змін стану мозку під час застосування медикаментів, терапій тощо.

Діагностика НЕК у центрі A.KID доступна у двох пакетах:

Пакет «Корекційний маршрут» ЄДИНИЙ ПАКЕТ З РОЗШИФРОВКОЮ – це Діагностика НЕК + Комплексна консультація спеціаліста. У даному пакеті проводиться повний перелік проб, який дозволяє фахівцю робити висновок про загальний стан та давати рекомендації щодо комплексного корекційного маршруту. Розшифровку робить нейропсихолог або нейрологопед після очної консультації спеціаліста з віддаленою участю невролога залежно від запиту та функціональних особливостей дитини.

У пакет включено:

– Діагностика НЕК із пробами;

– Розшифровка діагностики неврологом;

– Консультація/діагностика нейропсихолога/нейрологопеда;

– Супровід.

Пакет “Апаратні методики” – це Діагностика НЕК + Комплексна консультація перед проходженням курсу апаратних методик. Дана діагностика необхідна і показова лише перед вибором Апаратної методики, так як проби, що проводяться в даному пакеті, обмежені специфікою та інформативні для визначення максимально підходящої Апаратної методики та прописання програми.

У пакет включено:

– Діагностика НЕК із пробами, у тому числі звуковими (високі/середні/низькі частоти) через кісткову та аудіальну провідність;

– Консультація в залежності від передбачуваної методики корекції аудіо-фонологічного тестування/сенсорний профіль з урахуванням індивідуальних особливостей;

– Моніторинг – повторна діагностика НЕК під час проведення курсу проводиться на розсуд спеціаліста для визначення реакцій мозку на програму з метою моніторингу результатів та уточнення програми у разі потреби.

Діагностичні дані дозволяють максимально коректно підібрати дитині апаратну методику.

Тривалість діагностики – зняття показників близько 40 хвилин.