Терапія за методом Томатіс

У наших центрах A.KID проводиться терапія Томатіс на найвищому професійному рівні та використовуються нові можливості всіх 4-х рівнів від Tomatis Development S.A®

Для наших клієнтів ми забезпечуємо різноманітне психолого-педагогічне супроводження з урахуванням індивідуальних особливостей та потреб кожного.

Запорука успіху роботи нашого центру – це комплексний (командний) підхід до корекції та взаємодії спеціалістів та батьків (членів сім’ї).

Ми забезпечуємо різноманітний та полісенсорний вплив на розвиток дитини, формуємо та підтримуємо навички продуктивної комунікації та мови.

Наші фахівці не тільки якісно супроводжують терапію «Tomatis», але й працюють у всіх психолого-корекційних напрямках, включаючи нейрокорекцію, арт-терапію, бодинаміку, поведінкову терапію, ігрову терапію, логопедичні заняття, корекцію пізнавальних процесів та навчальних навичок, як в індивідуальному, так і у груповому форматі.

Тривалість одного стандартного заняття 1 годину 20 хвилин. Курс складається із 14 послідовних занять. Загальна рекомендована кількість у повному блоці методики – 3 курси на рік з певними інтервалами між курсами.

А поки дітки старанно трудяться з нашими фахівцями, у батьків є «час для себе», який можна витратити на давно відкладені справи або… просто відпочити в душевній атмосфері нашого центру!