Консультація дефектолога

Всі мами знають вікові норми розвитку дитини: коли має сісти, підвестися, піти, вивчити таблицю множення. Але кожна дитина розвивається по-своєму, і, звичайно, кожна мама відчуває, що добре, а що ні.

Якщо Вас щось насторожує у розвитку малюка, або ви помітили прогалини в накопичених знаннях, дитина відчуває труднощі у навчанні, недоліки у розвитку мови, комунікативній чи емоційно-вольовій сфері – вам допоможе педагог-дефектолог.

Педагог-дефектолог працює не з діагнозом дитини, а з особистістю, спираючись на сильні сторони, позитивні емоції та індивідуальні особливості малюка. Шлях, від простого до складного, від успіху до ще більшого успіху, від комплексів до впевненості у своїх силах, дефектолог пройде разом із учнем.

Робота дефектолога будується на психолого-педагогічних особливостях дитини, методики підбираються індивідуально під кожного, базуючись на провідних видах діяльності малюка, його уподобаннях.

Дружня атмосфера, чіткий ритм та структурованість занять створює атмосферу безпеки, заспокоює дитину та заохочує на подальшу співпрацю. Педагог (ін.-грец.) παιδαγωγός, «провідний дитини») – веде за собою у світ знань, де все стає легко і зрозуміло, і дитина із задоволенням слідує за ним.

На консультації фахівець збирає анамнез, уточнює запит у батьків та взаємодіє з дитиною. Після закінчення консультації батьки отримують висновок із рекомендаціями щодо подальшої корекційної роботи. Тривалість консультації від 45 до 60 хвилин.