Дитячий масаж

Не секрет, що рух є основою правильного формування всіх функцій та систем організму людини. Тому дуже важливо забезпечити дитині правильний розвиток опорно-рухового апарату, корекцію м’язового тонусу та стабілізацію кровообігу.

Масаж є важливою та невід’ємною частиною комплексної реабілітації дітей з особливостями психомоторного розвитку, когнітивної сфери та затримками мовного розвитку. Він є важливою складовою при ДЦП, оскільки, з одного боку, зміцнює м’язи, а, з іншого боку – знімає патологічний тонус, дозволяє покращити та полегшити рухові функції дитини.

Рецептори, розташовані на поверхні шкіри, здатні реагувати на механічну дію, потім нервові імпульси передаються в мозок, що й регулює діяльність організму. Нервова та гуморальна системи беруть участь у процесі нормалізації функціонування опорно-рухового апарату, стимулюють роботу всіх органів і систем організму.

Хочеться відзначити, що регулярний масаж, який проводиться спеціалістом, з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку дитини, дає можливість значно покращити фізичний стан дитини та допомагає успішно реалізовувати комплексні реабілітаційні завдання:

1. Загальний лікувально-профілактичний, загальнозміцнюючий, загальнорозвивальний, з акцентом на проблемні ділянки. Тривалість 40 хвилин. Курс – 10 сеансів.

2. Лікувальний масаж + ЛФК при ортопедичних захворюваннях – дисплазія кульшових суглобів, вальгусна установка стоп, клишонота, кривошия.

3. Порушення постави, дитячий сколеоз. Тривалість 40 хвилин. Курс – 10-15 сеансів.

4. Лікувальний масаж при неврологічній симптоматиці (синдром рухових порушень (СРП)), синдром дифіциту уваги та гіперактивності (СДУГ), м’язовий гіпер- та гіпо-тонус, ДЦП, недоношені дітки. Тривалість 30-40 хвилин, курс – 10 сеансів.

5. Лікувальний масаж + ЛФ при неврологічній симптоматиці (м’язовий гіпер-і гіпо-тонус, ДЦП, недоношені дітки). Тривалість 30-40 хвилин, курс – 10 сеансів.