Forbrain

Forbrain інноваційний винахід, створений провідними світовими експертами у галузі проведення звукових хвиль у внутрішнє вухо. Наш мозок сприймає звуки через два різні канали зовнішнє повітря та внутрішні кістки. Саме канал кісткової провідності використовується у Fobrain.

Forbrain це міні-гарнітура, оснащена динамічним фільтром, який закріплений на дужці «електронного вуха» та мікрофоном, що дозволяє розвивати і тренувати слухомовну систему. Звукова інформація, завдяки вібраціям, що проходять через скроневі кістки, потрапляє прямо у внутрішнє вухо (приблизно в 10 разів швидше за повітряну провідність). Forbrain діє безпосередньо на нервову систему, врівноважуючи її і знімаючи безладне сприйняття звуків у нашому мозку.

Forbrain багатофункціональний і використовується:

для удосконалення процесів сприйняття інформації;

при несформованості фонематичного слуху, складнощі синтезу та аналізу звуків мови;

для тренування вимови та виразності мови рідною або іноземною мовою;

для корекції та компенсації розладів мови (дизартрія, заїкання, дислексія);

при труднощах в навчанні письма та читання вголос, погане розуміння прочитаного матеріалу;

для поліпшення пам’яті, концентрації уваги;

для поліпшення координації рухів, почуття ритму.

Forbrain ідеальне пристосування для зянять з логопедом при виконанні різних вправ. Також гарнітура успішно використовується у форматі нейрокорекційних занять. Forbrain не замінює терапію Томатісом.

Тривалість одного заняття з активним використанням гарнутури від 5 до 15 хвилин у межах загального заняття обраного напрямку. Загальний курс складається з 10-15 занять залежно від вікових обмежень та функціональних можливостей.