БАК – Біоакустична корекція 

Метод Біоакустичної корекції (БАК) має вже 25-ти річну історію. За цей час він довів свою ефективність у багатьох країнах. Це унікальний метод, за допомогою якого фахівці давно працюють із гіперактивністю, затримкою психомовного розвитку, РАС, неврозами, фобіями, ПТСР, наслідками інсульту, депресіями, поведінковими та емоційними розладами тощо.

Як цей метод працює?

У наш складний та нестабільний час необхідність бути стійкими перед стресовими та несприятливими ситуаціями, мати можливість поповнити ресурс організму. Як це зробити безпечно та ефективно, не використовуючи медикаменти та ліки? Просто потрібно дати своєму мозку «почути себе», «дивитися в дзеркало» і зрозуміти, що відбувається не так. Унікальність нашої ЦНС у тому, що вона має неймовірні здібності до компенсації та самовирівнювання. Цей чудовий процес забезпечує БАК (Біоакустична корекція).

БАК використовує спеціальне високотехнологічне обладнання в реальному часі, що перетворює електронні імпульси кори головного мозку в акустичний сигнал – ви чуєте свою дивовижну музику, гармонію занурюєтеся в космос своїх відчуттів, і при цьому ви:

активуєте резервні можливості всього організму;

компенсуєте ті складнощі, які вже виникли;

накопичуєте ресурс для боротьби з несприятливими навколишніми факторами.

БАК дає можливість не просто послухати себе, а й нормалізувати психофізичний стан всього організму. Використовувати такий унікальний метод можна не лише з метою лікування мозкових дисфункцій, а й у зовсім немедичних цілях – у спорті, мистецтві, освіті, для підвищення ефективності роботи мозку.

Метод БАК дуже ефективно поєднується з усіма апаратними методиками в т.ч. та з методом Томатіс. Первинна консультація проводиться безкоштовно. Тривалість курсу від 10 до 15 занять. Кількість занять та його тривалість визначається після першої консультації. Тривалість одного сеансу до 20 хвилин.